EWTN Polska na Stadionie Młodych [GALERIA]

Dwa zespoły reporterskie, własne stoisko promocyjne oraz tysiące rozdanych ulotek – Telewizja EWTN Polska prezentowała się podczas tegorocznego Stadionu Młodych w Warszawie.

Atmosfera na Stadionie była niesamowita. Kilkadziesiąt tysięcy młodych ludzi z całej Polski przyjechało do Warszawy pomodlić się wspólnie i pobyć ze sobą. Przed wejściem na Stadion ekipy reporterskie EWTN Polska pytały młodych ludzi o intencje i oczekiwania, z którymi przyjechali:

Chciałam być z innymi młodymi ludźmi, posłuchać muzyki, poprosić w sprawach rodziców

– mówiła nam Marta z Rzeszowa. Z kolei dla Anny z Wrocławia ważna była osobista intencja:

Chcę się pomodlić o dobrego męża i maturę, bo mam w tym roku!

 

W ramach działań promocyjnych przed Stadionem rozdaliśmy tysiące ulotek oraz kilkadziesiąt kilogramów krówek, które cieszyły się ogromnym powodzeniem. Uczestnicy spotkania odwiedzali także nasze stoisko, podpytywali o programy, ramówkę, część osób gratulowała nam pomysłu internetowej transmisji adoracji z kaplicy Gwiazdy Niepokalanej z  Niepokalanowa.

Reporterzy naszej Stacji pracowali także wewnątrz Stadionu pytając uczestników o ich wrażenia, opinie, komentarze.

EWTN Polska, czyli Telewizja Wiekuistego Słowa, to Oddział największej katolickiej telewizji na świecie z siedzibą w USA. Na naszej antenie już wkrótce codzienna transmisja Mszy św. z Kaplicy św. Maksymiliana oraz adoracji 24/7 z kaplicy Światowego Centrum Modlitwy o Pokój w Niepokalanowie.

EWTN POLSKA PROWADZI 24/7 TRANSMISJĘ ADORACJI Z NIEPOKALANOWA:

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ ZE STADIONU MŁODYCH: