Cytuje nas prymas Irlandii

Ostatnie dni w EWTN Polska są bardzo pracowite. Kongres w Budapeszcie, przygotowania do beatyfikacji kard. Wyszyńskiego, a także nasz pobyt w Irlandii, podczas którego opowiadaliśmy miejscowym katolikom o św. Maksymilianie. Gościem honorowym spotkania w Warrenpoint, niedaleko Belfastu, był prymas całej Irlandii, abp Eamon Martin.

Tym bardziej cieszymy, że służby prasowe abp. Martina, cytują nasze materiały prasowe. Polecamy Państwu obszerną relację z Irlandii w Catholic News Agency:https://www.catholicnewsagency.com/…/all-ireland…Polecamy także film red. Krzysztofa Kunerta TWO CHAPELS, o ostatnich chwilach życia św. Maksymiliana:https://www.youtube.com/watch?v=QKouy-wGx14…

ZOBACZ TAKŻE

Dlaczego Jezus żył jakby był bezdomny? – XIII Niedziela Zwykła C

„Lisy mają nory i ptaki podniebne – gniazda, lecz Syn Człowieczy nie ma miejsca, gdzie by głowę mógł położyć” – mówi Jezus o sobie. Odpowiedź, dlaczego tak się dzieje jest m.in. w dzisiejszej Ewangelii.

Projekt na życie: Ojcostwo – zawód, powołanie i hobby

Inspiruje, wspiera, pomaga, a przede wszystkim kocha – taki jest tata.  23 czerwca obchodzimy w Polsce Dzień Ojca. To moment, aby wyrazić wdzięczność za to, co robią dla nas ojcowie oraz pokazać im, jak bardzo są dla nas ważni.

Uczestnicy Światowego Spotkania Rodzin: Chcemy służyć Polonii

Chcemy poszerzać swoją wiedzę i wymieniać zdobyte doświadczenia, by wobec postępującej laicyzacji umiejętnie służyć polonijnym rodzinom – podkreślają rodziny reprezentujące Polonię, które biorą udział w rozpoczynającym się dziś X Światowym Spotkaniu Rodzin. Czterdziestoosobowa grupa ze Szwajcarii, Irlandii, Anglii, Niemiec, Mołdawii, Białorusi i Ukrainy uczestniczyć będzie w spotkaniu z papieżem Franciszkiem w Rzymie do niedzieli, 26 czerwca 2022 r.

HONORIS CAUSA DLA PRAŁATA OPUS DEI | Fotorelacja, transmisja, wykład

Ks. prof. Fernando Ocáriz Braña, Prałat Opus Dei, został dziś Doktorem Honorowym Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. pod przewodnictwem...