NOWOŚCI W JESIENNEJ RAMÓWCE

Jesień to doskonały czas na zmiany. W EWTN Polska przygotowujemy się do wejścia na pierwszą kablówkę, o szczegółach poinformujemy Państwa już niedługo, a obecnie wzbogacamy nasz program o kolejne propozycje.

Co zatem nowego w Sieci Wiekuistego Słowa?

Na życzenie naszych Widzów każdego dnia o godz. 18.00 będziemy transmitować wieczorną Mszę świętą z kościoła św. Piotra i św. Pawła z Tyńca. Świątynia, z której nadajemy sygnał, mieści się w najstarszym w Polsce klasztorze benedyktyńskiej wspólnoty. Z tego miejsca od kilku miesięcy transmitujemy także poranną modlitwę Kościoła czyli Jutrznię. Warto dodać, że od prawie roku codziennie transmitujemy Eucharystię z Kaplicy św. Maksymiliana w Niepokalanowie, z miejsca które budował i w którym modlił się Szaleniec Niepokalanej. 

ZOBACZ NOWĄ RAMÓWKĘ

Obok wieczornej Mszy św. w naszym programie pojawiła się modlitwa różańcowa. Rano, przed południem i wieczorem zgodnie z rytmem różańcowych tajemnic modlą się z nami siostry zakonne z pensjonariuszami Zakładu Opiekuńczego, rodziny, klerycy i młodzież (SZCZEGÓŁY TUTAJ). Wśród modlitewnych nowości w niedzielę o godz. 12.00 zachęcamy na wspólny Anioł Pański z zespołem EWTN Polska. 

To nie jedyne zmiany. Od kilku tygodni w naszym programie można usłyszeć dobrą chrześcijańską muzykę. Fisheclectic z „Chcę widzieć Cię”, „Podróżnikiem”, „Chce widzieć Cię” to słuchana przez różne chrześcijańskie środowiska muzyka na najwyższym poziomie. Warto dodać, że Zespół udzielił nam darmowej licencji na wykorzystanie swojej twórczości, za co raz jeszcze dziękujemy. 

EWTN Polska

FREE
VIEW