Rekolekcje wielkopostne 2020 ONLINE

„To rekolekcje w rekolekcjach – zaprasza do ich przeżycia o. Konrad Kapuściński, prowadzący. – Bo szczególny rodzaj ćwiczeń duchowych przeżywa w dzisiejszej sytuacji każdy z nas”.

Te rekolekcje mogą nam pomóc przeżywać czas odosobnienia głębiej, jeszcze bardziej zbudować swoje życie na Słowie Bożym.

ZOBACZ TAKŻE

10 naprawdę wyjątkowych Mam

Matka pięciorga świętych, najmłodsza mama w historii, mama, która swoją miłością „ożywiła” martwą od 12 godzin córeczkę – zapraszamy na szybki przegląd 10 niezwykłych Mam, które zasługują na pamięć szczególnie w Dniu Matki.

Jak zbudować szczęśliwy związek?

Jak dbać o relacje w małżeństwie i rozwiązywać konflikty? Czy szczęśliwa rodzina musi być idealna? Na te i inne pytania w rozmowie z Family News Service odpowiadają Marta i Henryk Kuczajowie – małżeństwo z 25-letnim stażem z Krakowa.

Profesjonalistki w habicie przy chorych

– Stale doskonaląc się w zawodzie pielęgniarki staramy się być w pełni profesjonalne, a habit budzi zaufanie pacjentów – powiedziała przewodnicząca Komisji Pielęgniarek z ramienia żeńskich zgromadzeń zakonnych s. Paula Narożna podczas 98. Pielgrzymki Służby Zdrowia na Jasną Górę. W Polsce pracuje 2 200 pielęgniarek zakonnych.

Rok od śmierci Orzecha

Mija rok od śmierci ks. Stanisława Orzechowskiego. Legendarny duszpasterz odszedł do domu Ojca 19 maja 2021 roku. Był kapelanem Solidarności, wychowawcą kilku pokoleń studentów...