8 czerwca br. o godz. 19.30 w Nowej Rudzie-Słupcu ponownie zagra Rodzina Sygnału Miłosierdzia. To już VI edycja koncertu plenerowego, który powstał z myślą o wierzących Diecezji Świdnickiej. Wydarzenie jest w pełni darmowe dla uczestników i odbiorców.

Wyjątkowe chrześcijańskie wydarzenie muzyczne

Sygnał Miłosierdzia to niezapomniana duchowa podróż poprzez piękno muzyki chrześcijańskiej. To wyjątkowy koncert plenerowy odbywający się w uroczystość Bożego Ciała w Nowej Rudzie-Słupcu. Wydarzenie jest przepełnione modlitwą, uwielbieniem i pozytywną energią, które poprzez muzykę pozwolą Ci doświadczyć Bożej obecności w atmosferze pełnej nadziei miłości. Poprzez to wydarzenie wspierana jest wspólnota chrześcijańska, która pomimo wszelkich trudności społecznych posiada w sobie pasję, energię i radość. Bądź obecny razem z nami by we wspólnym gronie odebrać Sygnał Miłosierdzia!

Sygnałowa akcja krwiodawstwa

W tegorocznej edycji Stowarzyszenie Sygnał Miłosierdzia wspiera promocję idei honorowego krwiodawstwa. Siły zostały połączone z oddziałem Klubu Honorowych Dawców Krwi Legion z Kłodzka. Podczas koncertu zostanie postawiony namiot, w którym można uzyskać informacje o tym, jak zostać Honorowym Dawcom Krwi oraz zadeklarować udział w akcji przewidzianej dzień po koncercie.

9.06. (piątek) w miejscu koncertu (na terenie Centrum Turystyczno-Sportowym w Nowej Rudzie przy ul. Kłodzkiej 16) odbędzie się akcja poboru krwi. Rejestracja będzie trwać od godz. godz. 9.00 do 13.00.

Jeżeli jesteś zdrowy, pełnoletni i ważysz 50 kg: zjedz lekkostrawne śniadanie, wypij więcej płynów niż zwykle i przyjdź oddać krew! Możesz uratować aż 3 osoby! Dawcą krwi może zostać osoba pełnoletnia.

Przekażmy swój Sygnał Miłosierdzia!