W domu także możesz się modlić! Z EWTN Polska prośmy Boga o zatrzymanie zgubnych skutków koronawirusa

Podczas gdy kolejne instytucje zalecają pozostanie w domach, z EWTN Polska możemy włączyć się w nieustanną modlitwę. O ZATRZYMANIE I COFNIĘCIE ZGUBNYCH SKUTKÓW PANDEMII CORONAVIRUSA:

W piątek, 13. 03. o godz. 15 w uroczystej Drodze Krzyżowej prowadzonej przez pracowników EWTN Polska i zaprzyjaźnione Siostry Pasterki ze Świętej Katarzyny pod Wrocławiem. Jako Widzowie możemy się zjednoczyć w tej Drodze Krzyżowej duchowo. A już w przyszły piątek,  20. 03 modlimy się wspólnie na wizji.  

– Nasz Ksiądz przejdzie ulicami Świętej Katarzyny z Najświętszym Sakramentem, w powyższej intencji.

Codziennie przez całą dobę możemy adorować Pana Jezusa we własnym domu; wystarczy włączyć nasz kanał ewtn.pl. by znaleźć się w adoracyjnej Kaplicy Pokoju w Niepokalanowie, by zobaczyć Jezusa Eucharystycznego i zjednoczyć w modlitwie z innymi Widzami. 

– Włączamy transmisję na żywo z Niepokalanowa dodatkowo codziennie o 21.00 na FB

Modlimy się w Waszych intencjach! W intencjach, które nam nadsyłacie nam przez formularz na ewtn.pl modlą się nasze zaprzyjaźnione Siostry Pasterki od Opatrzności Bożej  ze Świętej Katarzyny i Mniszki Klaryski 0od Wieczystej Adoracji z Ząbkowic Śląskich. Nasz Ksiądz Dyrektor wspomina Was w modlitwie podczas codziennych Mszy św. 

– Uruchamiamy kanał z Adoracją na AVIOS.

– Zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas transmisji Mszy św. z kaplicy św. Maksymiliana Kolbego w Niepokalanowie i modlitwy jutrzni wraz z benedyktynami z Tyńca.

EWTN Polska włącza się w krucjatę modlitewną o zatrzymanie pandemii coronovirusa, odpowiadając na prośbę Papieża Franciszka oraz w łączności z Biskupami EWTN Polska. Prosimy o zatrzymanie i cofnięcie zgubnych skutków pandemii coronavirusa: fizycznych, społecznych, psychicznych i duchowych.

DOCIERAMY DO LUDZI DZIĘKI WASZEJ HOJNOŚCI.

Konto: 14 7065 0002 0652 4682 1704 0001
Tytułem: Darowizna na cele statutowe EWTN Polska

Wspólnota widzów

Polecane artykuły

ŻYCZENIA NA BOŻE NARODZENIE

„Jest w moim kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny, Przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie, Ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny,Najtkliwsze przekazując uczucia...

ŚW. ANDRZEJ BOBOLA PATRONEM EWTN POLSKA

Księża, siostry zakonne, zespół EWTN Polska, Przyjaciele, Sympatycy i Dobrodzieje Telewizji EWTN - łączący się we wspólnej modlitwie także przed ekranami monitora....

Polka, która leczy trędowatych | Świadectwo

Mówi, że do pracy w Indiach zaprosił ją Bóg. Wystarczył moment, by zdecydowała, że pojedzie leczyć chorych na trąd. Mieszka z nimi...

Jak demontuje się katolicką Polskę? | Kowalewska

➤ Czy w Polsce niszczy się wiarę tak, jak zniszczono ją w Irlandii? ➤ Jakie sposoby inżynierii społecznej...

To nie aborcja jest miłosierdziem dla dziecka | Podlewska i Bałtroszewicz

To nie aborcja jest miłosierdziem dla dziecka, ale urodzenie go i opieka paliatywna! ➤ Czy...

Sklep EWTN Polska

Zajrzyj do naszego sklepu z wieloma publikacjami książkowymi