W domu także możesz się modlić! Z EWTN Polska prośmy Boga o zatrzymanie zgubnych skutków koronawirusa

Podczas gdy kolejne instytucje zalecają pozostanie w domach, z EWTN Polska możemy włączyć się w nieustanną modlitwę. O ZATRZYMANIE I COFNIĘCIE ZGUBNYCH SKUTKÓW PANDEMII CORONAVIRUSA:

W piątek, 13. 03. o godz. 15 w uroczystej Drodze Krzyżowej prowadzonej przez pracowników EWTN Polska i zaprzyjaźnione Siostry Pasterki ze Świętej Katarzyny pod Wrocławiem. Jako Widzowie możemy się zjednoczyć w tej Drodze Krzyżowej duchowo. A już w przyszły piątek,  20. 03 modlimy się wspólnie na wizji.  

– Nasz Ksiądz przejdzie ulicami Świętej Katarzyny z Najświętszym Sakramentem, w powyższej intencji.

Codziennie przez całą dobę możemy adorować Pana Jezusa we własnym domu; wystarczy włączyć nasz kanał ewtn.pl. by znaleźć się w adoracyjnej Kaplicy Pokoju w Niepokalanowie, by zobaczyć Jezusa Eucharystycznego i zjednoczyć w modlitwie z innymi Widzami. 

– Włączamy transmisję na żywo z Niepokalanowa dodatkowo codziennie o 21.00 na FB

Modlimy się w Waszych intencjach! W intencjach, które nam nadsyłacie nam przez formularz na ewtn.pl modlą się nasze zaprzyjaźnione Siostry Pasterki od Opatrzności Bożej  ze Świętej Katarzyny i Mniszki Klaryski 0od Wieczystej Adoracji z Ząbkowic Śląskich. Nasz Ksiądz Dyrektor wspomina Was w modlitwie podczas codziennych Mszy św. 

– Uruchamiamy kanał z Adoracją na AVIOS.

– Zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas transmisji Mszy św. z kaplicy św. Maksymiliana Kolbego w Niepokalanowie i modlitwy jutrzni wraz z benedyktynami z Tyńca.

EWTN Polska włącza się w krucjatę modlitewną o zatrzymanie pandemii coronovirusa, odpowiadając na prośbę Papieża Franciszka oraz w łączności z Biskupami EWTN Polska. Prosimy o zatrzymanie i cofnięcie zgubnych skutków pandemii coronavirusa: fizycznych, społecznych, psychicznych i duchowych.

DOCIERAMY DO LUDZI DZIĘKI WASZEJ HOJNOŚCI.

Konto: 14 7065 0002 0652 4682 1704 0001
Tytułem: Darowizna na cele statutowe EWTN Polska

Wspólnota Widzów

Polecane artykuły

Sklep EWTN Polska

Zajrzyj do naszego sklepu z wieloma publikacjami książkowymi