Od 4 do 9 lipca w Starym Sączu odbędzie się Strefa Chwały Festiwal, czyli rekolekcje uwielbieniowe połączone z wakacyjnym wypoczynkiem. Podczas tych 6 dni, na Placu Papieskim przeprowadzone zostaną także warsztaty ART Strefa, gdzie młodzież będzie mogła uczestniczyć w zajęciach: aktorskich, wokalnych, fotograficznych, filmowych i montażu video oraz graffiti, a dla najmłodszych przygotowane są zajęcia muzyczne.

ART Strefa to warsztaty dla dzieci i młodzieży, podczas których uczestnicy mają okazję odkrywać swoje talenty i pasje, pracując pod okiem świetnych trenerów, w tym roku będą to: Małgorzata Mikołajczak, Adam Czapla, Mariusz Brodowski „Mgr Mors”, Grażyna Winiarz, Grzegorz Juziak, Krzysztof Mucha i Piotr Babisz.

Warsztaty to projekt ukierunkowany na zbudowanie specjalnej przestrzeni pracy twórczej dla dzieci i młodzieży. Organizatorzy kształtują działania edukacyjno-animacyjne, stymulujące kreatywność i aktywizujące twórczo uczestników reprezentujących różne grupy wiekowe i społeczne. Zajęcia warsztatowe dedykowane są dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia.

Relacje i efekty warsztatów z ubiegłych lat można zobaczyć na stronie www.artstrefa.org

Zapisy na warsztaty i rekolekcje możliwe na stronie: www.strefachwaly.pl

Organizatorem warsztatów jest Muza Dei.

ArtStrefa – warsztaty dla dzieci i młodzieży dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.