Wrocław: Podziękuj za Orzecha – 4. rocznica śmierci

„Nogi do chodzenia, ręce do dawania, gardło do zdarcia, serce do kochania!” – tymi słowami śp. ks. Stanisława Orzechowskiego, organizatorzy zapraszają na Mszę św. za duszpasterza, a później na grill oraz zabawę.

źródło: https://orzech.wroc.pl/
fot. https://orzech.wroc.pl/
Tekst został opracowany na podstawie oryginalnych materiałów źródłowych przez EWTN Polska.
Dziękujemy, że czytasz ten artykuł. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do zapisania się do newslettera.

17 maja 2025

Plan ogólny spotkania:
12.00 Eucharystia (kaplica DA Wawrzyny)
13.00 Modlitwa przy grobie ks. Orzecha
14.00 – 19.00 impreza w parku przy kościele NMP Częstochowskiej (obiad, grill, wspomnienia, atrakcje dla dzieci; gry i zabawy integracyjne; quiz o Orzechu; modlitwa uwielbienia)

Więcej: Strona główna – ks. Orzech


- Rekama -
@Zainteresował Cię artykuł? Chciałbyś zabrać głos w tej sprawie? Wyrazić spoją opinię? Skomentować? Napisz na redakcja@ewtn.pl Wybrane wypowiedzi opublikujemy.
Zbieramy i opracowujemy informacje dla Ciebie i dzięki Tobie, ale bez Ciebie nas nie będzie

Przeczytaj także

Spojrzenie Jezusa przemienia rzeczywistość.

Papież Leon XIV podczas modlitwy Anioł Pański wezwał do patrzenia na świat litościwym spojrzeniem Chrystusa. Zwrócił też uwagę na nowych błogosławionych z Polski i...

Siewiaryniec: W białoruskim więzieniu najgorszy jest karcer. Tam pomoże tylko Bóg

Paweł Siewiaryniec, współprzewodniczący Białoruskich Chrześcijańskich Demokratów, w pierwszym wywiadzie po wyzwoleniu dla polskojęzycznej telewizji, opowiada o swoim nawróceniu, pobytach w więzieniach i łączeniu polityki...