Z Wierzbic do Sulistrowiczek: siostry józefitki pielgrzymują w intencji powołań

W święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny siostry józefitki wraz z wiernymi wyruszyły pieszo z Wierzbic do Sulistrowiczek. Celem pielgrzymki do sanktuarium Matki Bożej Dobrej Rady była modlitwa o podejmowanie nowych powołań – z ufnością, radością i sercem pełnym nadziei.

źródło: Archidiecezja Wrocławska | czerwiec 2025 | 
fot. Maciej Rajfur | Archidiecezja Wrocławska
Tekst został opracowany na podstawie oryginalnych materiałów źródłowych przez EWTN Polska.

Dziękujemy, że czytasz ten artykuł. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do zapisania się do newslettera.


- Rekama -
@Zainteresował Cię artykuł? Chciałbyś zabrać głos w tej sprawie? Wyrazić spoją opinię? Skomentować? Napisz na redakcja@ewtn.pl Wybrane wypowiedzi opublikujemy.
Zbieramy i opracowujemy informacje dla Ciebie i dzięki Tobie, ale bez Ciebie nas nie będzie

Przeczytaj także