ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM

Jak budować coraz głębszą relację z Bogiem, gdzie znajdować inspiracje do rozwiązywania codziennych trudności, gdzie znaleźć kontakt z wierzącymi z innych stron świata? – Jesteśmy telewizją, która chce odpowiadać na te pytania. W tym celu ruszył nasz profil na portalu Patronite.pl

Powstaliśmy rok temu i jesteśmy polskim oddziałem największej międzynarodowej telewizji katolickiej: EWTN, która dociera do 220 milionów gospodarstw na całym świecie. To daje nam duże możliwości i sporo wyzwań. Możliwości – ponieważ tworząc programy dla Was, możemy również opowiadać o Was, Waszej wierze i sposobie bycia ludziom na drugiej półkul. Możemy także i ułatwiać Wasze kontakty z Nimi. Wyzwania: ponieważ budujemy telewizję od podstaw i zdobywamy na nią fundusze samodzielnie.

ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM

Nie emitujemy reklam!

Swoim działaniem chcemy wspierać i poszerzać możliwości mediów katolickich, jakie działają w Polsce we wspólnym celu. Naszymi działaniami chcemy sprawić, by Chrystus miał swoje miejsce w milionach ludzkich serc. Wspierając nas finansowo pozwolisz nam osiągnąć wymienione cele, a także kontynuować nasze dotychczasowe projekty.

Jak możesz nam pomóc?

Dowolną kwotą od 5 do 500zł przez tyle miesięcy ile możesz. Fundusze zbieramy na konkretne cele. Sprzęt telewizyjny jest bardzo drogi, Profesjonalne plenerowe studio, nowy aparat, obiektywy, mikrofony studyjne i lampy – to nasze cele. SZCZEGÓŁY ZNAJDZIECIE PAŃSTWO TUTAJ.

 

EWTN Polska

FREE
VIEW