Festiwal Echo 19-22 listopada 2020 r.

Festiwal Echo to wydarzenie, które jest echem organizowanych przez partnerów festiwali. Projekt ten polega na wspólnej organizacji przedsięwzięcia festiwalowego, na którym każdy z festiwalów członkowskich będzie miał okazję do zaprezentowania swoich laureatów i wyróżnione filmy. W tym roku odbędzie się dzień dedykowany filmowi ukraińskiemu, polskiemu, armeńskiemu i włoskiemu.

W dniu przeznaczonym polskiej sztuce filmowej, czyli 20 listopada, zobaczymy filmy dokumentalneoraz fabularne zrealizowane przez polskich twórców, a nagrodzone wcześniej na Międzynarodowym Festiwalu Filmów MAKSYMILIANY we Wrocławiu.

W ramach tego dnia zaprezentujemy nie tylko wspomniane polskie produkcje, ale również zaprosimy do udziału w wydarzeniu ich autorów, twórców czy ekspertów.

Filmy Miłość i Miłosierdzie, Wyklęty, Bóg w Krakowie czy Gendelyk, a także spotkania z twórcami takimi jak Konrad Łęcki, Dariusz Regucki, Vladyslav Robskyiczy Magdalena i Rafała Kołodziejczykowieto tylko niektóre z wydarzeń rozpoczynającego się od czwartku Festiwalu Echo.

Festiwal Echo zostanie zrealizowany w całości w formie on-line w dniach 19-22 listopada 2020 r.

Jednym z organizatorów wydarzenia jest wrocławska Fundacja Vide et Crede, reprezentująca w projekcie Międzynarodowy Festiwal Filmów MAKSYMILIANY.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Oglądanie filmów wymaga jedynie zalogowania się na stronie echofestival.eu, gdzie dostępny jest także szczegółowy program wydarzenia.

ZOBACZ TAKŻE

PRZYJACIEL PAPIEŻA

Co kard. Karol Wojtyła brał ze sobą na wycieczkę w góry? Jaka konkurencja sprawiała mu podczas pływania najwięcej radości? Czym martwił się...

Sprawa ŻYCIA i śmierci | ks. KANCELARCZYK

Coraz częściej słyszymy głosy liberałów, by przeciwnicy aborcji zamiast jej zakazywać – wspierali rodziców stających przez tzw. „wyborem”. Tymczasem, wystarczy przejrzeć internet,...