Produkcje polskie

Red. Paweł Lisicki, red. Grzegorz Górny, kard. Gerhard Müller i wielu innych cenionych publicystów i hierarchów odpowiada na najważniejsze pytania społeczne.

Jak dobrze przygotować się do małżeństwa? Gdzie szukać rozwiązać w niełatwych wyzwaniach życia? I jak budować szczęśliwą rodzinę? – podpowiadają szanowani specjaliści, oraz małżonkowie i rodzice z cennym doświadczeniem.

Św. Jan Paweł II, św. Maksymilian Maria Kolbe, św. Charbel, Sługa Boży kard. Stefan Wyszyński i wielu innych. Ich osobowość i przesłanie pogłębiamy w cyklu „Tydzień ze Świętym”.

Relacjonujemy aktualne wydarzenia, np. Spotkanie Młodych w Lednicy czy Światowe Dni Młodych.

Razem odwiedzamy także miejsca kultu: Jasną Górę, sanktuaria Cudów Eucharystycznych w Legnicy i Sokółce, a nawet Polską Częstochowę w Stanach Zjednoczonych.

Ogromnym zainteresowaniem cieszy się nieustająca Adoracja Najświętszego Sakramentu z Niepokalanowa. Przed Jezusem Eucharystycznym, modli się jednocześnie od 100 do 600 osób od Singapuru do Wenezueli. W tygodniu całodobowa transmisja ma od 250 000-830 000 odsłon.

Wszystkie nasze produkcje zobaczycie Państwo tutaj.

Wspólnota widzów

Polecane artykuły

ŻYCZENIA NA BOŻE NARODZENIE

„Jest w moim kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny, Przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie, Ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny,Najtkliwsze przekazując uczucia...

ŚW. ANDRZEJ BOBOLA PATRONEM EWTN POLSKA

Księża, siostry zakonne, zespół EWTN Polska, Przyjaciele, Sympatycy i Dobrodzieje Telewizji EWTN - łączący się we wspólnej modlitwie także przed ekranami monitora....

Polka, która leczy trędowatych | Świadectwo

Mówi, że do pracy w Indiach zaprosił ją Bóg. Wystarczył moment, by zdecydowała, że pojedzie leczyć chorych na trąd. Mieszka z nimi...

Jak demontuje się katolicką Polskę? | Kowalewska

➤ Czy w Polsce niszczy się wiarę tak, jak zniszczono ją w Irlandii? ➤ Jakie sposoby inżynierii społecznej...

To nie aborcja jest miłosierdziem dla dziecka | Podlewska i Bałtroszewicz

To nie aborcja jest miłosierdziem dla dziecka, ale urodzenie go i opieka paliatywna! ➤ Czy...

Sklep EWTN Polska

Zajrzyj do naszego sklepu z wieloma publikacjami książkowymi