NASZYM WIDZOM POLECAMY NA WIELKANOC Leave a comment

W okresie Wielkiego Tygodnia naszym Widzom polecamy bogatą ofertę programową.

KUP KSIĄŻKĘ O MATCE ANGELICE

Tych, którzy nie mogą bezpośrednio uczestniczyć w uroczystościach Triduum Paschalnego, zapraszamy do wspólnego przeżywania Liturgii Wielkiego Czwartku, Wielkiego Piątku i Wielkiej Soboty wraz z benedyktynami z Tyńca. Z najstarszego klasztoru w Polsce będziemy transmitować także Msze Święte w Niedzielę Zmartwychwstania i Poniedziałek Wielkanocny.

TRIDUUM PASCHALNE Z TYŃCA. KLIKNIJ I SPRAWDŹ PLAN TRANSMISJI

Obok liturgii w świątecznym programie proponujemy wiele nowości, w tym Przewodnik po Wielkim Tygodniu razem z duszpasterzem i liturgistą, ks. Janem Inglotem, a także wędrówkę po Ziemi Świętej z biblistą, ks. Ryszardem Kempiakiem.

W programie EWTN Polska nie może zabraknąć rozmów. Polecamy naszym Widzom wywiady m.in. z Heleną Pyz, polską Matką Teresą, która od wielu lat leczy z trądu chore dzieci w Indiach; z ks. Dominikiem Chmielewskim o Matce Bożej, a także niezwykle ciekawą rozmowę z misjonarzem z Afryki, który cudem przeżył ludobójstwo w Rwandzie i na Czarnym Lądzie buduje centra Bożego Miłosierdzia.
NASZE PROGRAMY NA WIELKANOC (KLIKNIJ I ZOBACZ)!
JAK NAS OGLĄDAĆ?
Wystarczy kliknąć TUTAJ lub wejść na naszą stronę internetową www.ewtn.pl Nasze produkcje są także dostępne na YouTube i Facebooku
Wspomóż dzieło EWTN Polska 

Dodaj komentarz

EWTN Polska

FREE
VIEW