Matka Boża w Fatimie prosiła o dwa działania: poświęcenie Rosji (którego po raz kolejny dokonał papież Franciszek 25 marca) i o coś, co może zrobić każdy z nas. O odprawienie pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu. Wywiad z ks. dr Krzysztofem Czaplą, dyrektorem Sekretariatu Fatimskiego.

https://www.youtube.com/watch?v=8SdLyD7-N7k&feature=youtu.be

Jakie mogą być owoce tego nabożeństwa? Jak iść do świętości drogą, wyznaczoną przez Maryję? Czy piekło może być puste? I jak w drodze do świętości wykorzystywać nawet najmniejsze cierpienie? O czym dokładnie mówi Trzecia Tajemnica Fatimska? O tym mówi ks. Tomasz Łapiak z Sokółki, kapłan który – jak mówi – „bardzo wiele zawdzięcza Matce Bożej Fatimskiej”.

https://www.youtube.com/watch?v=IwvGrGIgk_I

Czym dla katolika są objawienia prywatne? Czy rzeczywiście – jak powtarza się często – nie mamy obowiązku w nie wierzyć? I jak odnaleźć się w medialnym bałaganie, gdzie rzeczywiste wypowiedzi Maryi w Fatimie miesza się ze słowami, których nigdy nie wypowiedziała i z przepowiedniami wróżbitów i jasnowidzów? O tym red. Dorota Niedźwiecka rozmawia w programie „Katolicki Punkt Widzenia” z ks. prof. Januszem Królikowskim z Tarnowa, mariologiem, specjalistą od objawień prywatnych i znawcą zagadnień fatimskich.

https://www.youtube.com/watch?v=iY2A-Sw4Ess&t=32s

Zapraszamy także na wspólny różaniec wynagradzający w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godz. 20.00

https://www.youtube.com/playlist?list=PLARB8mWux3ZKFAArUs_3HImDZrF0Q7CS4

Więcej wiarygodnych informacji o Objawieniach Matki Bożej w Fatimie i aktualne materiały do modlitwy na stronie Sekretariatu Fatimskiego:

https://www.sekretariatfatimski.pl/