DEBATY O KOŚCIELE

W naszych kanałach na mediach społecznościowych od kilku możecie Państwo obejrzeć zapis dwóch debat, które odbyły się w ramach 35. Forum Młodych we Wrocławiu. EWTN Polska był patronem medialnym tego wydarzenia. Obie dyskusje z udziałem zaangażowanych w Kościół i znanych opinii publicznej gości cieszą się ogromnym zainteresowaniem naszych Widzów, również dlatego, że obejmują szereg argumentów „za” i „przeciw”.

ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM

JAKIM papieżem jest FRANCISZEK? Na to pytanie odpowiadali uczestnicy jednego z paneli dyskusyjnych podczas 35. Forum Młodych we Wrocławiu. W gorącej dyskusji udział wzięli: Joanna Bątkiewicz-Brożek, Tomasz Terlikowski, Tomasz Rowiński, ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski, ks. prof. Kazimierz Papciak. Panel prowadził ks. Rafał Kowalski.

Czy KOŚCIÓŁ w Polsce jest NA KRAWĘDZI? To tytuł drugiej dyskusji, w które udział wzięli: s. Małgorzata Chmielewska, abp Wojciech Polak, o. Paweł Kozacki OP, ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski, ks. dr hab. Grzegorz Sokołowski oraz Marcin Przeciszewski. Rozmowę prowadziła red. Agnieszka Bugała.

PONIŻEJ ZAPIS OBU DEBAT:

JAKIM papieżem jest FRANCISZEK?

Czy KOŚCIÓŁ w Polsce jest NA KRAWĘDZI?

JAK NAS OGLĄDAĆ? 

Wystarczy kliknąć TUTAJ lub wejść na naszą stronę internetową Nasze produkcje są także dostępne na YouTube i Facebooku

EWTN Polska

FREE
VIEW