Uroczyste Msze św, procesja światła i procesja z aniołami – tak obchodzi się święto św. Michała w Jego sanktuarium w Miejscu Piastowym. A my przygotowaliśmy dla Państwa specjalny program i transmisję na ten czas. Zapraszamy!

(118) DLACZEGO WARTO CZCIĆ ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA? | Reportaż – YouTube

Dowódca, obrońca, strateg. Jak św. Michał Archanioł pomaga nam w walce duchowej? W jaki sposób się do niego zwracać? I jak oddaje się Mu cześć w jedynym w Polsce sanktuarium św. Michała, w Miejscu Piastowym?

(118) WALKA O DUSZĘ DOTYCZY KAŻDEGO Z NAS | Ks. Tadeusz Musz CSMA – YouTube

Nikt z nas nie powinien być naiwny i przypuszczać, ze duchowa walka o duszę nas nie dotyczy. Wiemy z Ewangelii, że diabeł jest na tyle bezczelny, że potrafił przyjść z pokusami do samego Pana Jezusa, przed Jego publiczną działalnością. Na jakie wartości przede wszystkim jest dziś nakierowane jego działanie? Jak zrozumieć jego strategię, by wygrać? – mówi ks. Tadeusz Musz, michalita, przełożony w Miejscu Piastowym, gdzie znajduje się sanktuarium św. Michała Archanioła.

Transmisja uroczystej Mszy św. odpustowej w niedzielę o godz. 11

na kanale „Na żywo” na YT EWTN Polska. Tym z Państwa, którzy zajrzą do nas do 12 godzin po uroczystości, polecamy cofnięcie nieco programu na pasku:

(118) NA ŻYWO | Telewizja EWTN Polska – YouTube