U Królowej Egzorcystów

Jedyna miejsce w Polsce, gdzie Maryja objawia się jako Ta, która uwalnia od Złego Ducha. Ufundowała je królowa Marysieńka, żona króla Jana III Sobieskiego – dziękując za przywrócenie życia, gdy była już w agonii. „To jej zawdzięczam życie” – mówi także jedna bohaterek reportażu, pani Bernadeta. Zapraszamy do Krasnobrodu!

Fotorelację z uroczystości znajdziesz tu: https://ewtn.pl/aktualnosci/odpust-w-krasnobrodzie-fotorelacja/

Zapraszamy na reportaż:

https://www.youtube.com/watch?v=7dNWSOrBhCU&t=3s

Kazanie ks. bpa Andrzeja Przybylskiego podczas uroczystości odpustowych:

https://www.youtube.com/watch?v=gXyyU9SvJxw&t=136s

- Rekama -
@Zainteresował Cię artykuł? Chciałbyś zabrać głos w tej sprawie? Wyrazić spoją opinię? Skomentować? Napisz na redakcja@ewtn.pl Wybrane wypowiedzi opublikujemy.
Zbieramy i opracowujemy informacje dla Ciebie i dzięki Tobie, ale bez Ciebie nas nie będzie

Przeczytaj także

Spojrzenie Jezusa przemienia rzeczywistość.

Papież Leon XIV podczas modlitwy Anioł Pański wezwał do patrzenia na świat litościwym spojrzeniem Chrystusa. Zwrócił też uwagę na nowych błogosławionych z Polski i...

Siewiaryniec: W białoruskim więzieniu najgorszy jest karcer. Tam pomoże tylko Bóg

Paweł Siewiaryniec, współprzewodniczący Białoruskich Chrześcijańskich Demokratów, w pierwszym wywiadzie po wyzwoleniu dla polskojęzycznej telewizji, opowiada o swoim nawróceniu, pobytach w więzieniach i łączeniu polityki...