„Popielec + Walentynki = WNM?

Przeżywanie Wielkiego Postu niejednokrotnie przysparza katolikom trudności. Zaczynamy się zastanawiać, co by tu ze sobą zrobić w tym czasie, jak by się zmienić w te 40 dni? W tym miesiącu w rozmowie „Twarzą w twarz” zastanowimy się przede wszystkim, jak dać się poprowadzić w czasie Wielkiego Postu, jak oddać stery Bogu i przyjąć to, co On chce nam ofiarować, aby popiół zamienić w diament.

Naszymi gośćmi będą twórcy Zdrapki Wielkopostnej i Pogłębiarki. Twarzą Zdrapki będzie Wojciech Koczorowski, pomysłodawca i redaktor naczelny. Twarzą Pogłębiarki będzie Katarzyna Serafin-Skrzetuska, psycholog, psychoterapeutka, towarzysząca ludziom na ich rozwojowych i duchowych drogach. Od kilku lat współtworzy Pogłębiarkę – społeczność katolików, która rozwija się w duchu myśli św. Ignacego z Loyoli. Szczególnie bliskie są jej Grupy Dzielenia i Przestrzeń kobiet oraz tworzenie miejsc, w których ludzie poznają siebie, innych i Boga.

To ostatnia szansa, aby zaopatrzyć się w tegoroczną Zdrapkę Wielkopostną i przystąpić do odkrywania źródła nadziei!

-ks. Kamil Falkowski”

Pogłębiarka: https://poglebiarka.pl/

Zdrapka Wielkopostna: https://zdrapkawielkopostna.pl/

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 15 lutego, o 18:00, w kawiarni Agere Contra. Wstęp wolny, ale wymagana wcześniejsza rejestracja.