Jedyne w Polsce sanktuarium św. Michała | WYWIAD i FOTORELACJA

Już 29 września obchodzimy święto wyjątkowego Archanioła, który walczył z Lucyferem. A już wczoraj i dziś w jedynym w Polsce sanktuarium św. Michała, w Miejscu Piastowym, wyjątkowe uroczystości na Jego cześć.

– Dlaczego św. Michał Archanioł stał się patronem polskiego zgromadzenia w czasach, gdy do głosu dochodziły przeciwne Chrystusowi ideologie?

– Jak św. Michał pomaga ludziom, zniewolonym przez alkoholizm, pornografię, konsumpcjonizm, internet?

– Czy nie wystarczyłoby zwracać się wprost do Jezusa? Czemu służy egzorcyzm prosty skierowany do Archanioła? I jak znajdować u niego pomoc w walce duchowej?

O szczególnym Archaniele, który walczył z Lucyferem i o michalitach, kończących właśnie obchody 100-lecia swojego istnienia, z ks. Janem Seremakiem, rektorem sanktuarium św. Michała Archanioła i bł. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym, rozmawia red. Dorota Niedźwiecka.

Pełną FOTORELACJĘ z malowniczych UROCZYSTOŚCI ODPUSTOWYCH w jedynym w Polsce sanktuarium św. Michała Archanioła obejrzycie już w tę niedzielę wieczorem!

Zapraszamy też do obejrzenia kolejnych odcinków programów o Św. Michale – będziemy je publikować na stronie w każdy pierwszy wtorek miesiąca, począwszy od listopada.