Szanowni Widzowie! Drodzy Przyjaciele!

Z ogromną radością informujemy, że z dniem 22 grudnia 2023, wystartował na serwis EWTN GO w standardzie HbbTV na kanale 90 telewizji naziemnej. Teraz można już nas oglądać w całej Polsce! Jak nas odbierać zajrzyj tutaj: ewtn.pl\hbb

Kolejną nowością jest dostępność naszej telewizji w serwisach Android TV/Smart TV, nasz kanał został w włączony do Globalnej Sieci Telewizyjnej EWTN i jest teraz jednym z narodowych kanałów do wyboru (jeżeli nie ma aplikacji EWTN w domyślnej konfiguracji telewizora, należy ją pobrać i zainstalować, analogicznie jak inne aplikacje streamingowe).

Zrezygnowaliśmy natomiast z nadawania naszego głównego strumienia EWTN Polska na naszym kanale Youtube.com\EWTNPolska, strumień ten jest dostępny na naszej stronie www, w zakładce telewizja na żywo. Na youtubie pozostają transmisje Adoracji 24h z Niepokalanowa i z Kaplicy Dworca Głównego PKP we Wrocławiu, będziemy tam, tak jak dotychczas, zamieszczać filmy, premiery i wydarzenia na żywo.

Jesteśmy stale dostępni w telewizji naziemnej w Warszawie i Wrocławiu na kanale 57 oraz w sieciach kablowych i cyfrowych na terenie całej Polski (jeśli gdzieś nas nie ma, proszę powiedz nam o tym, wysyłając maila na adres redakcja@ewtn.pl, postaramy się nawiązać współpracę z twoją lokalną siecią telewizyjną). Można nas także oglądać poprzez aplikację mobilną „EWTN Polska” dostępną bezpłatnie w sklepie „Google Play”.

Dziękujemy Państwo za to, że jesteście z nami, że nas oglądacie, za każde dobre słowo, modlitwę i wsparcie materialne. Bez Opatrzności Bożej i Waszego wsparcia nic nie możemy zrobić.

Piotr M. Pietrus, Redaktor Naczelny EWTN Polska